4.9.2004 OLŠANY

     Úvodní podzimní turnaj. Pěkný areál v Olšanech, umělá tráva třetí generace, slunečné počasí, trocha optimismu a oslabená sestava. Chcete vědět, co z téhle směsky vzniklo? Tak nezavěšujte a zůstaňte s námi...

FK Vrbátky - AC Zavadilka PV "A" 0:13


       Řekli mi 'Napiš článek o Olšanech a hodíme to na net'... A co mám o tomhle xakru napsat a nezešílet u toho? Tohle byl těžkej knokaut, rána kladivem do hlavy, prostě šok, kterej dal bleskurychle zapomenout na naše tajné předsezonní plány. Výsledek je naprosto zasloužený i když nějaké ty gólovky jsme samozřejmě měli a i Zavadiláci nedali úplně všechno. Kvalita kádru byla jednoznačně na jejich straně a tak to prostě jinak skončit nemohlo. Kdyby se místní babky zajímaly o fotbal, asi bysme byli v drbech pěkně dlouho.

E.F. Sport PV - FK Vrbátky 4:1

branky: Kaderka

      Tak tohle byla úplně jiná káva! Šancí jsme si vypracovali snad na tři zápasy ale naše střelecká impotence bila do očí s intenzitou saharského slunce. Poznali jsme, co to znamená 'Nedáš - dostaneš', když Prostějovákům spadlo do naší brány všechno, do čeho kopli. Tady nevyhrál lepší, ale šťastnější. Nepříjemným zjištěním bylo, že občas nejsme schopní vystupovat jako tým - na tom by se mělo pořádně zapracovat!