18.9.2004 DŘEVNOVICE

     To by člověk nevěřil, kam až musí jet, aby si zahrál fotbal. Dřevnovice nejsou za humnama, ale naštěstí jsme nijak výrazně nebloudili a dorazili včas na to, abysme zas dostali nějakej ten náklep, otočili se a jeli zase domů...

FK Vrbátky - Dubany 4:6

branky: Slamenec Petr, Taichman 3

výsledek poločasu: 1:4

     Náš nejlepší podzimní zápas. Vyhecovanost a motivace rozhodně sršely ze všech hráčů, nehodlali jsme dopustit zesměšnění od frajírků ze sousední vesnice, abysme pak nemuseli chodit kanálama! Herně byli vzhledem k nabitějšímu kádru lepší, ale na to se dneska nehraje. Přitom to s náma nevypadalo dobře - tekli jsme 1:4, ale rozhodně jsme neházeli flintu do žita. V druhé půli jsme pak spustili nevídanou smršť - zabetonovali jsme v obraně a všechny vybojované míče jsme posílali Dájinovi, kterej měl střelecky mimořádně sqjelej den. Dubanskej gólman taky nebyl zrovna v nejlepším rozpoložení a najednou to bylo 4:4!

  Velká škoda, že jsme nakonec neudrželi tenhle stav. Soupeř byl asi o tenkousek lepší, ale za výkon jsme se stydět nemuseli a kdyby nám štěstí neukázalo prostředníček, mohli jsme si připsat mimořádně cennej skalp.


    Dřevnovice - FK Vrbátky 9:2

branky: Kaderka, Taichman

výsledek poločasu: 4:1

      Tak to vidíte. Sotva na tu hrušku vylezeme, už zas rychle někdo přiběhne a shodí nás dolů. I přesto, že nás zmohl ten vypjatej zápas s Dubanama, ze začátku jsme opět rozehráli rovnocennou partii, ale dopadlo to jako obvykle. Spálili jsme pár tutovek, několikrát propadli v obraně a kotel byl na světě. Nepomohlo ani sportovní fandění od rivalů z Duban. Během zápasu několikrát probleskly náznaky herního zlepšení, ale musíme dávat góly, góly, góly... nemluvě o tom, že občas se víc hádáme a rozhazujem rukama než hrajem.